- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladací stolík LABON
Odkladací stolík LABON
Kód produktu: 0000235085
Telefonická objednávka
Odkladací stolík LABOte je dostatočne veľký na to, aby ste si na neho odložili šálku čaju, kávu, koláčik, rozčítanú knihu alebo ovládač. Má jednoduchú konštrukciu vyrobenú z MDF v bielom matnom prevedení a kovu. Dve odkladacie plochy. Ľahko sa s ním manipuluje vďaka kolieskam.
Farba:
matná biela
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 61 cm
Hmotnosť:
8,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,7 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x kolieska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





