- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík RENDER
Odkladací stolík RENDER
Telefonická objednávka
Príručný stolík RENDER pevne stojí na kovovej konštrukcii, na ktorej sa nachádza odnímateľná vrchná tácka. Ta poslúži na servírovanie kávy či rôznych dobrôt.
Stolík ponúkame v niekoľkých farebných variantoch, takže zapadne do akéhokoľvek interiéru.
Skombinujte niekoľko stolíkov rôznych farieb a dodajte svojmu interiéru, terase či altánku novú energiu. Multifunkčný pomocník, ktorého sa oplatí vždy mať po ruke.
Farba:
biela
svetlo ružová nude
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 50,2 cm
Hmotnosť:
1,8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 47 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty6
Odkladací stolík TINA
Odkladací stolík TINA
Čierna
Nie je skladom
29.30 €
Odkladacie podložka na podrúčky sedačky ALTE
Odkladací stolík ESCADA B
Odkladací stolík ESCADA B II
Odkladací stolík ESCADA B II
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €











