- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík BROOKLYN S
Odkladací stolík BROOKLYN S
Kód produktu: V-CH-BROOKLYN-S-LAW
Telefonická objednávka
Štýlový odkladací stolík BROOKLYN S je vyrobený z laminovanej MDF Fesko v dekore: dub prírodný. Stabilitu zaisťujú Orignální riešené oceľové nohy v čiernej farbe.
Stolík BROOKLYN S je možné kombinovať s konferenčným stolíkom BROOKLYN.
Farba:
dub prírodný / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Masážne polohovacie kreslo AGUSTIN M
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Masážne polohovacie kreslo AGUSTIN M
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
271.10 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
271.10 €
271.10 €
299.30 €
Přidat do oblíbených













