- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík SASHA
Odkladací stolík SASHA
Kód produktu: V-CH-SASHA-LAW
Telefonická objednávka
Zaujímavý odkladací stolík SASHA prekvapí svojím netradičným vzhľadom a praktickým úložným priestorom.
Stolík je vyrobený v kombinácii lakovanej ocele, MDF dosky a korku vo farebnom prevedení: prírodná / čierna.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
MDF / korok / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 38 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 43 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| PRIEMER | 38 cm |
| MATERIÁL | Korok, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Sedacia súprava rozkladacia BRIDGET
Varianty produktu
Sedacia súprava rozkladacia BRIDGET
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 278.30 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 278.30 €
Odoslanie do 14 dní
1 278.30 €
1 572.80 €
Přidat do oblíbených
Obývacia stena SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladom
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
u vás do 06.05.2026
184.90 €
184.90 €
205 €
Přidat do oblíbených












