- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Otočné jedálenské kreslo 2 ks GYES bouclé Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks GYES bouclé Dekorhome
Kód produktu: INVI42420+
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KŘESLO GYES
Toto pôsobivé kreslo GYES zaujme každého svojim jedinečným vzhľadom a komfortom. Pohodlný sedák otočný o 360 ° je vybavený kvalitným pružinovým jadrom Bonnell, ktoré zaistí optimálne pohodlie pri sedení. Komfortne polstrované operadlo je ozvláštnené dekoratívnym švom v tvare T, čo podčiarkuje jeho elegantný štýl. Čierne kovové nohy v retro vzhľade potom celkový dizajn stoličky dokonale završujú. Povrch sedadla je pokrytý mäkkou plyšovou látkou v bielej alebo béžovej farbe, z vysoko kvalitného bouclé, ktorá prináša nielen štýlový vzhľad, ale aj príjemný pocit pri sedení.
-
béžová
-
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

RETRO DIZAJN S NADČASOVOU ELEGANCIOU
Kreslo vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému designu ľahko zapadne do rôznych štýlov interiéru. Hodí sa nielen k veľkému jedálenskému stolu z masívneho dreva, ale aj ako štýlová pracovná stolička k vášmu retro stolu. Bez ohľadu na to, kde ho umiestnite, zostáva pohodlné aj pri dlhých hodinách sedenia.

IDEÁLNY SPOLOČNÍK PRE JEDÁLEŇ A PRACOVŇU
Pohodlná otočná stolička s podrúčkami je univerzálnym prvkom, ktorý vynikne ako v modernom, tak retro interiéri. Jej kvalitné spracovanie, dôraz na detail a vysoký komfort z nej robia ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá štýlový, ale zároveň praktický nábytok.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (94% polyester, 6% nylon) / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 93 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 45 cm
výška podrúčiek: 17 cm
Nosnosť:
120 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
318.50 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
318.50 €
Odoslanie do 14 dní
od 318.50 €
432.30 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
Varianty produktu
Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
120-200x80x75 cm Odoslanie do 14 dní 465 € 160-240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 641.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 465 €
634.90 €
Přidat do oblíbených
Otočné jedálenské kreslo GYES Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
568.50 €
Přidat do oblíbených
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
297 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
297 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 279.70 €
387.90 €
Přidat do oblíbených















