- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Otočné jedálenské kreslo DCH-C2148
Otočné jedálenské kreslo DCH-C2148
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE KRESLO DCH-C2148
Predstavujeme Vám otočné jedálenské kreslo DCH-C2148, ktoré sa stane nielen nevyhnutným doplnkom vašej jedálne, ale aj symbolom pohodlia a štýlu. Toto jedinečné kreslo spája v sebe eleganciu, funkcionalitu a nevídaný komfort, robí z každého posedenia pri stole zážitok, na ktorý sa budete tešiť.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Štýlová jedálenská stolička DCH-C2148 v modernom dizajne, ktorá kombinuje komfort a eleganciu. Jej pohodlné sedadlo aj operadlo sú čalúnené vodeodolnou látkou v niekoľkých farebných variantoch, čo z nej robí skvelý doplnok do akéhokoľvek interiéru.
- oranžová
- zelená
- svetlosivá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

VÝNIMOČNÉ POHODLIE
Masívne drevené nohy v prírodnej farbe dodávajú stoličke stabilitu a odolnosť, zatiaľ čo otočný mechanizmus s funkciou 360 ° prináša užívateľský komfort. Táto jedálenská stolička je ideálna nielen do domácností, ale aj do kaviarní či reštaurácií, kde je požadovaný moderný a funkčný nábytok.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 91 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:
12,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Šedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 469.30 €













































