- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Otočné jedálenské kreslo DCH-D1332
Otočné jedálenské kreslo DCH-D1332
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE KRESLO DCH-D1332
Elegantná jedálenská stolička DCH-D1332 v industriálnom štýle prináša maximálne pohodlie a moderný dizajn. Čalúnenie z menčestrovej látky v krémovom odtieni je nielen štýlové, ale aj príjemné na dotyk. Stabilná kovová podnož v čiernej farbe dodáva stoličke pevnosť a odolnosť.
VÝNIMOČNÉ POHODLIE
Vďaka otočnému 360 ° mechanizmu ponúka vysokú flexibilitu a komfort pri sedení. Pohodlné podrúčky a ergonomicky tvarovaný sedák z PU peny zaisťujú optimálnu oporu tela.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
140 kg
Hmotnosť:
12 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Šedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 469.30 €



























