- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Otočné jedálenské kreslo DCH-D1345
Otočné jedálenské kreslo DCH-D1345
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE KRESLO DCH-D1345
Jedálenská stolička DCH-D1345 GREY2 vyniká otočným 360 ° vratným mechanizmom, ktorý zaisťuje plynulý a tichý návrat do východiskovej polohy, čo prispieva k pohodliu a praktickosti pri používaní. Vďaka kombinácii kvalitných materiálov a funkčných prvkov je stolička vhodná pre moderné jedálne aj pracovné priestory, kde je kladený dôraz na design aj užívateľský komfort.
VÝNIMOČNÉ POHODLIE
Konštrukcia stoličky kombinuje pevný čierny kovový rám s moderným dizajnom štvornohej podnože, ktorá zaručuje stabilitu a dlhú životnosť. Sedák a operadlo sú potiahnuté kombináciou dvoch typov sivej látky, pričom vnútornú časť tvorí mäkký, rebrovaný textil s vysokým polstrovaním, ktoré poskytuje ergonomickú podporu a komfort aj pri dlhšom sedení. Čalúnenie je starostlivo prešité a tvarované tak, aby zvýraznilo estetiku a zároveň zabezpečilo dostatočnú priedušnosť materiálu. Podrúčky sú integrované do celkovej konštrukcie sedadla, čo zvyšuje komfort bez obmedzenia pohybu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 92 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 52 cm
Nosnosť:
140 kg
Hmotnosť:
14 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Šedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 469.30 €



























