- Domov
- Otočné jedálenské kreslo HC-993 - POSLEDNÉ 2 KUSY
Otočné jedálenské kreslo HC-993 - POSLEDNÉ 2 KUSY
Otočné jedálenské kreslo HC-993 - POSLEDNÉ 2 KUSY
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE KRESLO HC-993 - VARIANTA ZELENÁ
Predstavujeme Vám otočné jedálenské kreslo HC-993, ktoré sa stane nielen nevyhnutným doplnkom vašej jedálne, ale aj symbolom pohodlia a štýlu. Toto jedinečné kreslo spája v sebe eleganciu, funkcionalitu a nevídaný komfort, robí z každého posedenia pri stole zážitok, na ktorý sa budete tešiť.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, otočné jedálenské kreslo HC-993 je oblečené do niekoľkých farebných variantov, ktoré dodajú vášmu interiéru nádych elegancie a nadčasovosti. Silne polstrované podrúčky a vodorovne prešívané čalúnenie nielen zvýrazňujú jeho dizajn, ale zaisťujú aj maximálne pohodlie pri sedení.
- zelená

VÝNIMOČNÉ POHODLIE
Otočný mechanizmus 180° prináša slobodu pohybu, umožňuje ľahké otočenie k hosťom alebo pri vstávaní od stola bez nutnosti posúvania či zdvíhania stoličky. S nosnosťou 120 kg je kreslo HC-993 robustné a stabilné, pripravené vyhovieť potrebám každého užívateľa.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / PU pena / kov
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
12,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,3 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Šedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 469.30 €










































