- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Otočné jedálenské kreslo HC-D7186
Otočné jedálenské kreslo HC-D7186
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE KRESLO
Predstavujeme Vám otočné jedálenské kreslo HC-D7186, ktoré sa stane nielen nevyhnutným doplnkom vašej jedálne, ale aj symbolom pohodlia a štýlu. Toto jedinečné kreslo spája v sebe eleganciu, funkcionalitu a nevídaný komfort, robí z každého posedenia pri stole zážitok, na ktorý sa budete tešiť.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, otočné jedálenské kreslo je oblečené do dvoch farebných variantov, ktoré dodajú vášmu interiéru nádych elegancie a nadčasovosti. Silne polstrované podrúčky a hladké čalúnenie nielen zvýrazňujú jeho dizajn, ale zaisťujú aj maximálne pohodlie pri sedení. Látkový poťah je zo zamatu, čo poskytuje príjemné posedenie.
-
béžová
-
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

VÝNIMOČNÉ POHODLIE
Otočný mechanizmus 360 ° ktorý ponúka maximálnu flexibilitu a pohodlie. Prináša slobodu a umožňuje ľahké otočenie k hosťom alebo pri vstávaní od stola bez nutnosti posúvania či zdvíhania stoličky.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / PU pena / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 82 cm
výška sedu: 50 cm
Hmotnosť:
10,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,3 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Šedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 469.30 €




































