- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Otočné jedálenské kreslo HC-X1128
Otočné jedálenské kreslo HC-X1128
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE KRESLO HC-X1128
Elegantná jedálenská stolička HC-X1128 je ideálnou kombináciou pohodlia a moderného dizajnu. Perfektná voľba pre každú jedáleň, ktorá hľadá štýlový a praktický doplnok.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Jedálenská stolička ponúka komfortné sedenie vďaka vysokému polstrovaniu sedadla a operadla potiahnutých menčestrovou látkou, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržuje. Sedák je vybavený taštičkovými pružinami, ktoré zvyšujú pohodlie a prispievajú k dlhodobej elasticite.
- hľuzovková
- žltá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

VÝNIMOČNÉ POHODLIE
Stolička disponuje otočnou funkciou s možnosťou otáčania o 180 ° a vratným mechanizmom reset, ktorý automaticky vracia stoličku do východiskovej polohy, čo uľahčuje manipuláciu a zvyšuje ergonómiu. Pevné čierne kovové nohy zaisťujú stabilitu a odolnosť, pričom ich design dodáva stoličke moderný vzhľad vhodný do rôznych interiérov. Podrúčky sú integrované v čalúnení, čo podporuje pohodlné opretie rúk počas sedenia.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 95 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
13 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Jedálenský stôl DOSHAR Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 499.40 €
Šedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 469.30 €




































