- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Otočné jedálenské kreslo K533
Otočné jedálenské kreslo K533
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO K533
Moderné jedálenské kreslo K533 nebolo navrhnuté len pre vzhľad, ale aj pre maximálnu funkčnosť a to predovšetkým vďaka jeho otočnému mechanizmu o 360 stupňov, ktorý zaisťuje ľahký pohyb a prístup zo všetkých uhlov.
ELEGANTNÉ FARBY
Kreslo je k dispozícii v troch štýlových farbách, ktoré skvele doplnia akýkoľvek interiér: elegantný cappuccino, originálna olivová a sofistikovaná sivá v kombinácii s čierno lakovanou podnožou.
- cappuccino / čierna
- olivová / čierna
- sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
LUXUSNÉ POHODLIE
Vďaka kvalitnému čalúnenie látkou Havana v kombinácii s oceľovou podnožou s práškovým nástrekom, je kreslo stelesnením odolnosti a pohodlia. Zaoblený dizajn operadla so zvislým prešívaním, kvalitné materiály a starostlivé spracovanie zaručujú, že sa budete cítiť pohodlne aj počas dlhých jedál. Otočná funkcia pridáva kreslu ďalšiu vrstvu pohodlia a praktickosti, čo ho robí ideálnym pre rôzne situácie a potreby.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / látka Havana
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka seud: 45 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
11,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Dub tmavý
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Rozkladací jedálenský stôl PRESTO
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom




















