- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa ASMARA luster Dekorhome
Závesná lampa ASMARA luster Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné a honosné závesné svetlo ASMARA sa trblieta luxusnú eleganciu a stane sa stredobodom každého priestoru. Táto výnimočná lampa je bezpochyby absolútnou nutnosťou pre všetkých milovníkov pláže. Hodí sa k rôznym štýlom zariadenia.
Tienidlo je tvorené stovkami škrupinových perleťových plátov.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
perleťová
Materiál:
kov / perleť
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 45 cm
svetelný zdroj: 3x E27 max. 60 W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Perleť |
| TYP LAMPY | Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
160x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 538.30 € 180x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 590 € 200x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 659 €Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
120-200x80x75 cm Odoslanie do 14 dní 465 € 160-240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 641.80 €Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Biela
Nie je skladom
263.40 €
Čierna
Nie je skladom
266.80 €
Rozkladací jedálenský stôl PROITOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl PROITOS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 590 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
1 534.10 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 590 €







