- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Otočné jedálenské kreslo K535
Otočné jedálenské kreslo K535
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE KRESLO K535
Otočné jedálenské kreslo K535 predstavuje spojenie prvotriedneho designu a nekompromisného pohodlia. Jeho otočná funkcia o 180 stupňov umožňuje ľahkú adaptáciu k priestoru, čo z neho robí všestranný kúsok nábytku.
UNIVERZÁLNY DIZAJN
Vďaka svojmu sofistikovanému dizajnu, lususnému štýlu čalúnenie a výberu farebných variantov ľahko zapadne do akéhokoľvek prostredia, či už hľadáte ideálny doplnok do vašej moderne zariadenej jedálne, útulnej kuchyne, produktívnej pracovne alebo profesionálnej kancelárie.
- béžová / čierna
- tmavozelená / čierna
- sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
VYSOKÉ POHODLIE
Pohodlný sedák spoločne s rozširujúcou sa stabilnou podnožou a praktickými podrúčkami, zaistí vynikajúci sedací komfort pre užívateľov. Ak ste niekto, kto trávi veľa času pri stole, či už prácou alebo spoločnými chvíľami s rodinou, oceníte nielen pohodlie, ale aj odolnosť a stabilitu, ktorú otočná podnož kresla ponúka.
KVALITNÉ MATERIÁLY
Kresielko je vyrobené z kvalitnej zametovej látky Bluvel a práškovo lakovanej ocele, čo mu dodáva eleganciu a zároveň zaisťuje odolnosť voči každodennému opotrebovaniu. Jeho dizajn je ideálny pre obývacie a reprezentatívne priestory, kde prináša spojenie štýlu a funkčnosti.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Bluvel / kov
Rozmery:
šírka: 52 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
11,8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty1
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €



























