- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Otočné jedálenské kreslo K601
Otočné jedálenské kreslo K601
Kód produktu: V-CH-K/601
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO K601
Predstavujeme Vám jedálenské kreslo K601 - dokonalý spojenec pre každodenné pohodlie a eleganciu vo Vašej jedálni. Toto kreslo nebolo navrhnuté len pre vzhľad, ale aj pre maximálnu funkčnosť, vďaka otočnému mechanizmu o 180 stupňov, ktorý zaisťuje ľahký pohyb a prístup zo všetkých uhlov.




RÔZNORODOSŤ FARIEB
Vďaka vysoko kvalitnému čalúneniu v kombinácii s oceľovým rámom s práškovým nástrekom, je stolička stelesnením odolnosti a pohodlia. Kreslo je čalúnené látkou Vinci a je k dispozícii v dvoch elegantných farbách, ktoré skvele doplnia akýkoľvek interiér:
- béžová / čierna
- sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / látka
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
12 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Varianty produktu
Dub
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Dub tmavý
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Dub tmavý
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
807.50 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl PRESTO
Prijímame predobjednávky
od 299.50 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených





