- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Otočné kreslo GULEN
Otočné kreslo GULEN
Kód produktu: 0000255150
Telefonická objednávka
Představujeme Vám otočné křeslo GULEN – spojení elegance, pohodlí a funkčnosti, které zcela předefinuje váš pracovní nebo domácí prostor. Křeslo GULEN je navrženo s ohledem na ty, kteří hledají nejenom stylový doplněk, ale i maximální pohodlí při práci, studiu nebo odpočinku.
Křeslo GULEN vyniká dekorativním prošíváním zádové opěrky, které dodává eleganci a zároveň podporuje správné držení těla. Měkká sedací část zajistí pohodlí i při dlouhodobém sezení, ať už pracujete, studujete, nebo si jen čtete knihu. Díky výškově nastavitelnému mechanismu si křeslo snadno přizpůsobíte podle svých potřeb, což zaručuje optimální komfort v jakékoliv situaci.
Barva:
bílá (eko kůže)
Materiál:
látka / eko kůže / kov
Rozměry:
šířka: 64 cm
hloubka: 56 cm
výška: 79 - 94 cm
šířka sedu: 36 cm
hloubka sedu: 42 cm
výška sedu: 44 - 59 cm
výška zádové opěrky: 37 cm
šířka zádové opěrky: 64 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
11 kg
Dováváno v demontu.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 36 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 36 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Písací stôl s úložným priestorom GROSSO
Varianty produktu
Biela
Skladom
Antracit
Skladom
Písací stôl s úložným priestorom GROSSO
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
133.20 €
Antracit
Skladom
u vás do 06.05.2026
133.20 €
133.20 €
150.40 €
Přidat do oblíbených
Knižnica LIMA REG-3
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.80 €
Přidat do oblíbených







