- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa CROMINA 1xE27
Nástenná lampa CROMINA 1xE27
Telefonická objednávka
Nástenná lampa CROMINA sa stane elegantným a funkčným doplnkom vášho interiéru. Je vyrobená z masívnej ocele a jej čierna základňa zaisťuje stabilitu a odolnosť. Lampa je vybavená orechovým / zeleným tienidlom, ktoré jej dodáva jedinečný a príjemný vzhľad.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
orech
zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka + PVC
Rozmery:
šírka: 18 cm
hĺbka: 31 cm
výška: 51 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 18 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










