- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Otočné kreslo s podnožkou N57 pravá koža
Otočné kreslo s podnožkou N57 pravá koža
Telefonická objednávka
ELEGANTNÉ OTOČNÉ ČÍTACIE KRESLO
Toto otočné čítacie kreslo s podnožkou skutočne upúta pozornosť. Vďaka podnožke si môžete dať nohy nahor a nájsť perfektnú polohu pre úplnú relaxáciu. Manuálne nastaviteľná chrbtová opierka vám umožní upraviť polohu sedenia podľa vašich predstáv, či už na čítanie, sledovanie televízie alebo jednoducho len relaxovať.
DIZAJN A ELEGANCE
TV kreslo zaujme aj dizajnom a zaistí elegantný vzhľad vo vašom obývacom priestore. Škrupina podrúčky vyrobená z vysoko kvalitného dreva dodáva stoličke nielen elegantný vzhľad, ale ponúka aj dodatočnú stabilitu a pohodlie. Rám X poskytuje robustnú a stabilnú základňu. Toto relaxačné kreslo nie je len kus nábytku, ale zážitok pre vaše zmysly.
- tmavo hnedá
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


FUNKČNOSŤ A POHODLIE
Toto kreslo je otočné o 360 °. Vďaka pohodlnému polstrovaniu a vysokému operadlu je toto kreslo do obývacej izby mimoriadne pohodlné. V kombinácii s podnožkou, ktorú je možné ľubovoľne posúvať, aby vyhovovala vašim potrebám, spní žiadne priania.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
Byvolia koža / pena / kov / preglejka
Rozmery kresla:
šírka: 81 cm
hĺbka: 87 - 106 cm
výška: 86 - 125 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 73 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 43 cm
Hmotnosť:
32,3 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 81 cm |
| HĹBKA | 87 cm, 106 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 125 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koža, Pena, Preglejka |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ŠÍRKA TABURETU | 50 cm |
| HĹBKA TABURETU | 50 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 81 cm |
| HĹBKA | 87 cm, 106 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 125 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koža, Pena, Preglejka |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ŠÍRKA TABURETU | 50 cm |
| HĹBKA TABURETU | 50 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Elektrické polohovacie kreslo s USB LORIS
Elektrické polohovacie kreslo s USB LORIS
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Stojan na víno na 28 fliaš čierna Dekorhome
Polohovacie TV kreslo KARIM
Polohovacie TV kreslo KARIM
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom


















