- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Relaxačné
- Polohovacie TV kreslo KARIM
Polohovacie TV kreslo KARIM
Telefonická objednávka
POLOHOVACIE KRESLO KARIM
Predstavujeme Vám polohovacie kreslo KARIM- kreslo, ktoré prináša revolučné spojenie pohodlia, praktickosti a štýlu priamo do Vašej obývačky. S jeho moderným dizajnom a výberom z dvoch farebných variant sa ľahko stane nielen vašim obľúbeným miestom na relaxáciu, ale aj elegantným doplnkom Vášho interiéru.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Prečo si vybrať práve kreslo KARIM? Toto kreslo bolo navrhnuté s myšlienkou na maximálny komfort a flexibilitu. Vďaka polohovaciemu mechanizmu pomocou bočnej páčky môžete ľahko a bez námahy nastaviť kreslo presne podľa Vašich aktuálnych potrieb – či už chcete čítať, sledovať televíziu alebo si dopriať krátky odpočinok.
UNIVERZÁLNY DIZAJN
Kreslo KARIM je čalúnené kvalitnou látkou, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj ľahko udržiavateľná a odolná. Vďaka voľbe z dvoch farebných variantov si môžete vybrať kreslo, ktoré dokonale ladí s Vaším interiérom. Či už preferujete jemné béžové tóny alebo elegantnou sivou, máme pre Vás tú správnu variantu.
- béžová
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / polypropylén
Rozmery:
šírka: 85 cm
hĺbka: 100 - 167 cm
výška: 103 cm
šírka sedu: 57 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
45 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 100 cm, 167 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 100 cm, 167 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
223.20 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
234.20 €
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
131.90 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
104.60 €
Servírovací stolík Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Rozkladací konferenčný stôl BARETTI
Otočné kreslo s podnožkou HWC-K98
Otočné kreslo s podnožkou N57 pravá koža
Otočné kreslo s podnožkou N57 pravá koža
Hnedá
Nie je skladom
1 352.60 €
Čierna
Nie je skladom
1 356.70 €








