- Domov
- Písací stôl ANGEL
Písací stôl ANGEL
Kód produktu: 0000109402
Telefonická objednávka
Písací stôl ANGEL je vyrobený z dosiek z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: biela / craft. Stôl disponuje skrinkou a dvoma šuplíky.
Je súčasťou dizajnovej a nadčasové zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do detský a študentských izieb.
Farba:
biela craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 118,7 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 76,5 cm
Rozmery dvierok:
šírka: 35 cm
výška: 34 cm
Hmotnosť:
44 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 119 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Na stiahnutie
187801834.pdf (pdf, 3.2 MB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 119 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







