- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo AFRA
Kancelárske kreslo AFRA
Telefonická objednávka
Jednoduchá, nenásilná farebná kombinácia čiernej a bielej sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Vašej kancelárii dodá kreslo AFRA nový moderný look.
Kreslo je čalúnené kvalitnou ekokožou. Opierky aj spodné ružice sú z kvalitného plastu. Pevná ružica zaisťuje stabilitu kresla.
Kreslo s nosnosťou 110 kg je určené takmer pre každého. Dizajnéri mali na pamäti predovšetkým pohodlie sediaceho, pod sedadlo preto umiestnili mechanizmy na nastavenie výšky i sklonu sedu.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
eko koža / plast
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 107 - 117 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
17,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 107 cm, 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,6 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 107 cm, 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,6 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















