- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl mahagón Dekorhome
Písací stôl mahagón Dekorhome
Telefonická objednávka
Skrášlite svoje bývanie moderným glamour štýlom, inšpirovaným päťdesiatymi rokmi, s naším elegantným a funkčným písacím stolom!
Tento drevený písací stôl vyrobený z masívneho mahagónového dreva s bielenou povrchovou úpravou je mimoriadne odolný a pevný. Mahagón je tropické tvrdé drevo, ktoré sa vyznačuje svojou krásou, trvanlivosťou a farbou.
Tento odolný počítačový stôl disponuje 2 zásuvkami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše knihy a písacie potreby. Zostavenie písacieho stola z masívneho dreva je ľahké.
Farba:
sivá
hnedá
Materiál:
masívne mahagónové drevo
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 78 cm
Hmotnosť:
26,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,6 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,6 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárske kreslo RELAX
Kancelárske kreslo RELAX
Čierna
Skladom
103 €
Sivá
Skladom
94.40 €
Béžová
Skladom
94.40 €
Tmavě hnědá
Skladom
94.40 €














