- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka FABRICIO
Pohovka FABRICIO
Telefonická objednávka
Štýlová jedinečná pohovka s elegantne rustikálnym vzhľadom určite oživí Vašu predsieň či obývačku. Môže byť aj vhodným doplnkom do spálne, dievčenského či študentskej izby.
Je dotiahnutý do posledného detailu, zaujme svojím tvarom, kvalitnou látkou a drevenými nožičkami. Sedacia časť je vyplnená penou, vo výške 40 cm vám spríjemní chvíle v kruhu rodiny. Vnútorná šírka pohovky je 70 cm.
Farba:
béžová (sivý vzor) / nohy čerešňa
sivá / nohy čierna
zelená / nohy dub zlatý
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 122 cm
výška: 71,5 cm
hĺbka: 51 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 44 cm
šírka sedu: 70 cm
výška nožičiek: 24,5 cm
výška chrbtovej opierky: 30 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
15,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 71,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 24,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 71,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 24,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kreslo s taburetom ASTRID
Kreslo s taburetom ASTRID
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
395.50 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Butterfly (motýl)
Odoslanie do 14 dní
301.20 €
Hnědozelený vzor
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Patchwork M1
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Patchwork Viorica 1
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Patchwork N1
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Rose 14
Odoslanie do 14 dní
301.20 €
Rose 18
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Vintage vzor
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Zelené listí
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hnědé káro
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Paraván Sea Breeze Dekorhome
Paraván Sea Breeze Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Konferenčný stolík antik biela Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Biela
Nie je skladom
316.20 €
Ořech
Odoslanie do 10-14 dní
316.20 €
Krémová
Nie je skladom
364.60 €














