- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl JOSEPH
Rozkladací jedálenský stôl JOSEPH
Kód produktu: V-CH-JOSEPH-ST
Telefonická objednávka
Elegantný biely jedálenský stôl JOSEPH v klasickom štýle je zhotovený z lakovanej MDF v kombinácii s masívnymi nohami.
Stôl je oválneho tvaru a rozkladacia až na 190 cm.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
biela
Materiál:
lakovaná MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 150 - 190 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 77 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
45,6 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 45,6 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 6 nohou, Atypické |
Na stiahnutie
JOSEPH_manual.jpg (jpg, 96.1 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 45,6 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 6 nohou, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Drevená stolička DARIUSZ 2
Dostupnosť podľa variant
od 72.80 €
79.40 €
Přidat do oblíbených














