- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Televízne
- Polohovacie TV kreslo TV-4092
Polohovacie TV kreslo TV-4092
Telefonická objednávka
POLOHOVACIE KRESLO TV-4092
Luxusné polohovacie kreslo TV-4092 prináša maximálne pohodlie a moderný design. Toto štýlové kreslo skvele doplní vašu obývaciu izbu alebo pracovňu a poskytne jedinečný zážitok z relaxácie.
FAREBNÉ VARIANTY
Poťah je z látky v dekore vintage, čo dodáva tomuto kúsku nielen štýlový vzhľad, ale aj príjemný dotyk a pocit luxusu. Veľkou výhodou tohto poťahu je ľahké čistenie a dlhá životnosť.
- hľuzovková
- svetlohnedá
- hnedá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
POHODLIE A KOMFORT
Vďaka manuálnemu ovládaniu ľahko nastavíte polohu kresla podľa svojich potrieb – ideálny na relaxáciu aj odpočinok. Polstrované podrúčky a ergonomický sedák zaisťujú dokonalý komfort.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 89 cm
hĺbka: 98 cm
výška: 105 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
36 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠÍRKA | 89 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















































