- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné svetlo TIMBER
Nástenné svetlo TIMBER
Kód produktu: CA-21-56729
Telefonická objednávka
Nástenné svetlo s jednoduchou kovovou základňou. Plastové tienidlo má textúru dreva v dekore borovice. Táto kombinácia dodáva lampe prírodný a teplý vzhľad, ktorý sa môže jednoducho hodiť k rôznym štýlom interiérov. Skvele doplní priestor hotelovej izby aj domáci interiér.
Súčasťou série svietidiel TIMBER.
Farba:
strieborná / borovica
Materiál:
kov / PVC
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 24 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,2 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 24 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojacia lampa TIMBER
Prijímame predobjednávky
83.60 €
108.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K517
Varianty produktu
Zelená
Skladom
Sivá
Skladom
Jedálenské kreslo K517
Zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
98.70 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
103 €
od 98.70 €
107 €
Přidat do oblíbených
Stropné svetlo COLLY 2xGU10
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
34.70 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
34.70 €
Mosaz
Odoslanie do 14 dní
48.20 €
Stropné svetlo COLLY 2xGU10
Biela
Odoslanie do 14 dní
34.70 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
34.70 €
Mosaz
Odoslanie do 14 dní
48.20 €
Odoslanie do 14 dní
od 34.70 €
44.80 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Odoslanie do 10-14 dní
238.30 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
352.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
329.90 €
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Biela
Odoslanie do 14 dní
352.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
329.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 329.90 €
399 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík BÉLOS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 141.80 €
191.40 €
Přidat do oblíbených




