Posteľ KAYLEON 160 s úložným priestorom
Telefonická objednávka
Posteľ KAYLEON 160 poskytuje eleganciu, moderný dizajn a pohodlie do Vašej spálne.
Posteľ je čalúnená látkou v béžovej farbe. Úložné priestory sú v zásuvkách pod posteľou.
Posteľ sa dodáva vrátane roštu, bez matraca. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac o rozmere 160x200 cm z našej ponuky.
Farba:
béžová / orech
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 165 cm
hĺbka: 217 cm
výška: 111 cm
plocha pre spanie: 160x200 cm
Hmotnosť:
110 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 217 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt, 4x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 217 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt, 4x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Sivá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
581.60 €



