- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Príručný stolík na notebook
Telefonická objednávka
Hľadáte malý stolík pod notebook, aby ste mohli pohodlne pracovať na počítači na vami zvolenom mieste? Či už na gauči alebo v posteli, čoskoro nebudete chcieť byť bez tohto stolíka. Vyznačuje sa stabilným stojanom a nízkou hmotnosťou. Nohy stola a dosku stola je možné navyše upraviť podľa priania.
Na poličke sú vetracie otvory na odvod tepla vášho notebooku. V malej zásuvke môžete tiež uložiť USB kľúče a ďalšie príslušenstvo. Perfektný stôl na pohodlnú prácu a bez veľkej námahy. Bambus je ideálny materiál, pretože je extrémne robustný a nie je náchylný na poškriabanie.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
bambus
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 20 - 28 cm
výška v zloženom stave: 5 cm
zásuvka: 11 x 13 x 2 cm
Hmotnosť:
2,3 kg
Dodávané zmontované.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 20 cm, 28 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,3 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Bambus |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Sedacia súprava rozkladacia TONIKS U UNI
Odoslanie do 14 dní
1 479.10 €
1 835.50 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia sedacia súprava AMARETA U
Odoslanie do 14 dní
1 749.60 €
2 134.30 €
Přidat do oblíbených
Počítačový stôl DTD / kov Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
145.50 €
Biela
Nie je skladom
162.30 €
Čierna
Nie je skladom
159.50 €
Počítačový stôl DTD / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
145.50 €
Biela
Nie je skladom
162.30 €
Čierna
Nie je skladom
159.50 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 138 €
od 145.50 €
174.60 €
Přidat do oblíbených









