- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál BAKI NEW TYP 2
Regál BAKI NEW TYP 2
Kód produktu: 0000230193
Telefonická objednávka
Regál je vyrobený z laminovanej DTD v bielej farbe.
Viacúčelový regál je využiteľný najmä ako knižnica.
Farba:
biela
Rozmery:
šírka: 43 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 115 cm
Materiál:
DTD laminovaná
Nosnosť:
18 kg
Hmotnosť:
8 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Varianty produktu
Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 002.10 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 002.10 €
Odoslanie do 14 dní
1 002.10 €
1 243.50 €
Přidat do oblíbených






















