- Domov
- Kúpeľňa
- Kúpeľňové regály
- Regál FIORE TYP 1
Regál FIORE TYP 1
Telefonická objednávka
Moderné 3-policový bambusový regál FIORE TYP 1 ponúka praktický úložný priestor a ozdobí interiér v kúpeľni, predsieni, kuchyni, ale aj v obývacej izbe.
Tri police sú vďaka predvŕtaným otvorom výškovo nastaviteľné. Kvalitný bambusový materiál, z ktorého je regál vyrobený, kráča ruka v ruke s dobou. Aj prírodné farebné prevedenie je toho svedkom. Hladký povrch zabráni zraneniu v podobe nepríjemných triesok.
Dolaďte si svoj interiér z prírodného materiálu moderným regálom FIORE. Výrobky z bambusu sú nielen krásne, ale aj praktické.
Farba:
prírodná
Materiál:
bambus
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 71 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
4,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Latté
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Sedacia súprava rozkladacia TONIKS U UNI
Posteľ VIERA 160x200 cm
Posteľ VIERA 160x200 cm
Třešeň
Nie je skladom
215.80 €






