- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál FIORE TYP 2
Regál FIORE TYP 2
Telefonická objednávka
Moderné 4-policový bambusový regál FIORE TYP 2 ponúka praktický úložný priestor a ozdobí interiér v kúpeľni, predsieni, kuchyni, ale aj v obývacej izbe.
Štyri police sú vďaka predvŕtaným otvorom výškovo nastaviteľné. Kvalitný bambusový materiál, z ktorého je regál vyrobený, kráča ruka v ruke s dobou. Aj prírodné farebné prevedenie je toho svedkom. Hladký povrch zabráni zraneniu v podobe nepríjemných triesok.
Dolaďte si svoj interiér z prírodného materiálu moderným regálom FIORE. Výrobky z bambusu sú nielen krásne, ale aj praktické.
Farba:
prírodná
Materiál:
bambus
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 100 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
5,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Botníková lavice FADDY TYP M
Botníková lavice FADDY TYP M
Biela
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
85.70 €






