- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál FIORE TYP 3
Regál FIORE TYP 3
Telefonická objednávka
Moderné 5-policový bambusový regál FIORE TYP 3 ponúka praktický úložný priestor a ozdobí interiér v kúpeľni, predsieni, kuchyni, ale aj v obývacej izbe.
Päť polica je vďaka predvŕtaným otvorom výškovo nastaviteľných. Kvalitný bambusový materiál, z ktorého je regál vyrobený, kráča ruka v ruke s dobou. Aj prírodné farebné prevedenie je toho svedkom. Hladký povrch zabráni zraneniu v podobe nepríjemných triesok.
Dolaďte si svoj interiér z prírodného materiálu moderným regálom FIORE. Výrobky z bambusu sú nielen krásne, ale aj praktické.
Farba:
prírodná
Materiál:
bambus
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 128 cm
Nosnosť:
50 kg
Hmotnosť:
6,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 128 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Trojmiestna pohovka LUANA
Konzolový stolík ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
745.20 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
771.10 €






