- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál NAOKO
Regál NAOKO
Kód produktu: 0000277829
Telefonická objednávka
Viacúčelový regál NAOKO sa hodí do ktorejkoľvek miestnosti.
Konštrukcia je vyrobená z bambusu a police sú z MDF vo farebnom prevedení prírodná / čierna.
Úložný priestor predstavujú štyri poličky.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
lakovaný bambus / MDF
Rozmery:
šírka: 34 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 110 cm
Nosnosť:
na jednu policu: 10 kg
Hmotnosť:
5,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 34 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Odkladacie podložka na podrúčky sedačky ALTE
Odoslanie do 14 dní
20.10 €
24.50 €
Přidat do oblíbených






