- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo OPTIMA 2
Relaxačné kreslo OPTIMA 2
Kód produktu: V-CH-OPTIMA_2-FOT-POPIELATY
Telefonická objednávka
RELAXAČNÉ KRESLO OPTIMA 2
Kreslo OPTIMA 2 s podnožkou sa stane skvelým spoločníkom pre každého, kto si zaslúži poriadny odpočinok po náročnom dni. Kreslo je ideálne na sledovanie TV, čítanie alebo len obyčajnému leňošeniu s nohami hore.

KVALITNÉ PREVEDENIE
Kreslo je potiahnuté kvalitnou látkou s prešívaním. Mäkké polstrovanie zaistí maximálny pocit komfortu. Samozrejmosťou je vysoká chrbtová opierka doplnená, polstrované podrúčky a pomyselnou zlatou bodkou je prídavná podnožka - opora pre vaše unavené nohy. Pokiaľ preferujete eko kožu, odporúčame kreslo OPTIMA čalúnené eko kožou v niekoľkých farebných prevedeniach.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
poťahová látka
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 80 - 139 cm (po rozložení)
výška: 101 - 84 cm (po rozložení)
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
136 kg
Hmotnosť:
19,8 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 84 cm, 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| NOSNOSŤ | 136 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




