- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stôl MEDEA
Konferenčný stôl MEDEA
Kód produktu: V-CH-MEDEA-LAW
Telefonická objednávka
Konferenčný stôl MEDEA je vyrobený v kombinácii skla, MDF a ocele.
Stôl je zložený z hornej laminovanej MDF dosky vo farbe dub sonoma, spodné dosky sú z bieleho skla a konštrukcia stola je vyrobená z nerezovej ocele.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
laminovaná MDF / sklo / nerezová oceľ
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
11,6 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Obývacia stena SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladom
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
u vás do 06.05.2026
184.90 €
184.90 €
205 €
Přidat do oblíbených


