- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Telefonická objednávka
Rozkladací jedálenský stôl v modernom nadčasovom dizajne sa skvele hodí do vašej jedálne alebo kuchyne, ale dokonale zapadne aj do kancelárskych priestorov.
Zaujímavo riešený podstavec je vyrobený z čiernej matnej ocele, doska stola je z tvrdeného skla pokrytého pravou talianskou kermaikou s efektom ušľachtilého mramoru.
Plocha stola pred rozložením je 80 x 120 cm, po rozložení je 80 x 160 cm. Stôl je určený až pre 4 až 8 osôb.
Farba:
čierna mat / čierna
čierna mat / bielosivý mramor
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / tvrdené sklo / keramika
Rozmery:
šírka: 120 - 160 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
86 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenské kreslo ZIRKON
Jedálenská stolička HAZAL
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN III
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN III
Hnedá
Nie je skladom
962.40 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
962.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
939.50 €
Modrá / šedá
Odoslanie do 10-14 dní
962.40 €
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks bouclé Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks bouclé Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
370.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
370.20 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
370.20 €
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks bokoža clé Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks bokoža clé Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
611.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
611.60 €
Koňaková
Odoslanie do 14 dní
611.60 €
























