- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl BOBA
Rozkladací jedálenský stôl BOBA
Kód produktu: KO0000393897
Telefonická objednávka
MODERNÝ JEDÁLNY STÔL OLAV
Doplňte vašu jedáleň o moderný jedálenský stôl BOBA. Stôl je jednoduchý, ale zároveň moderný a praktický. Disponuje funkciou rozkladu, ktorá je vhodným riešením pri rodinných oslavách a pri nečakanej početnej návšteve. Je vyrobený z laminovanej DTD s ochrannými ABS hranami vo farebnom prevedení dub artisan.Doska stola je osadená na veľkej stredovej nohe, ktorá zaisťuje stabilitu a bezpečnosť. Dostupný je v 4 farebných variantoch.
- biela
- dub sonoma
- dub artisan betón
- betón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

FUNKČNOSŤ
Vrchnú dosku je možné rozložiť až na šírku 200 cm, čo zaistí pohodlie pri každej rodinnej oslave. S týmto stolom si môžete vychutnať nezabudnuteľné chvíle s rodinou alebo priateľmi.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 160 - 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 7 cm
hrúbka materiálu: 1,5 - 3,2 cm
Hmotnosť:
55 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia sedacia súprava HPOLY U
Varianty produktu
Rozkladacia sedacia súprava HPOLY U
Pravé Skladomu vás do 06.05.2026
1 740.80 €
L´avé
Skladom
u vás do 06.05.2026
1 740.80 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
1 740.80 €
2 002 €
Přidat do oblíbených















