- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl CHARLES
Rozkladací jedálenský stôl CHARLES
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL CHARLES
Jedálenský stôl CHARLESje stelesnením modernej elegancie a inteligentného dizajnu. S jeho laminovanou stolovou doskou v dekore sivom mramore prináša nielen nezameniteľný dojem, ale aj vysokú úroveň odolnosti a stability. Tento stôl je ideálnou voľbou pre interiéry, kde dominuje moderný design s dôrazom na funkčnosť a komfort.
INOVATÍVNE MATERIÁLY
Doska stola je vyrobená z laminovanej MDF s melaminem a je odolná proti poškriabaniu a ľahko sa udržuje, čo zaisťuje jej dlhodobú krásu a praktickosť. Spojenie odolnej dosky s robustnou kovovou podnožou zaručuje stolu dlhú životnosť a stálu stabilitu, čo oceníte pri každodennom používaní.
ROZKLADACÍ MECHANIZMUS
Stôl je vybavený rozkladacou doskou, čo je ideálne riešenie pre situácie, keď Vás prekvapia návštevy. Vo svojej kompaktnej verzii sa hodí na každodenné potreby, zatiaľ čo rozložený stôl poskytne dostatok priestoru pre hostí a rodinné oslavy.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivý mramor / čierna
Materiál:
laminovaná MDF s melaminem / ocel
Rozmery:
šírka: 180 - 260 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
81 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 81 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 81 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenská stolička TOM VELVET
Závesná polica / stôl Dekorhome
Závesná polica / stôl Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
146.90 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
153.50 €




















