- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl LOZANO
Rozkladací jedálenský stôl LOZANO
Telefonická objednávka
Pokiaľ hľadáte stôl, ktorý kombinuje elegantný dizajn, odolnosť a funkčnosť, potom vás určite zaujme rozkladací stôl LOZANO, so sintrovou doskou.
Čierny mramorový sinter je materiál veľmi odolný proti poškriabaniu, poškodeniu a celkovo odolný, vďaka čomu vám stôl bude dlho slúžiť. Čierny mramor mu dodáva jedinečný charakter a štýl. Farba sintra navyše skvele korešponduje s orechovou farbou nôh. Oceľové nohy dopĺňajú celok a dodávajú stolu moderný a dizajnový vzhľad.
Tento stôl je navyše rozkladací, takže ho možno jednoducho a rýchlo prispôsobiť potrebám a počtu hostí. Je to praktická funkcia, ktorú určite oceníte pri rodinných stretnutiach.
Farba:
čierny mramor / orech
Materiál:
sinter / oceľ
Rozmery:
šírka: 140 - 200 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
















