- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl MERCY
Rozkladací jedálenský stôl MERCY
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL MERCY
Objavte krásu a funkčnosť v jednom s moderným jedálenským stolom MERCY, stredobodom každého priestoru, kde sa rodina a priatelia radi schádzajú. Keď sa vaša domácnosť premení na centrum spoločenského života, potrebujete nábytok, ktorý dokáže držať krok s vašou pohostinnosťou. Stôl MERCY je presne ten druh stola, ktorý posunie vaše hostiteľstvo na novú úroveň.
SOFISTIKOVANÁ KRÁSA
Elegantný dekor duba zlatého dodá vašej jedálni nádych sofistikovanosti, zatiaľ čo robustná čierna oceľová podnož zaručí, že vaše stolovanie bude pevné a stabilné. S láskou navrhnutý a vyrobený z kvalitných materiálov, stôl MERCY je nielen krásny, ale aj odolný a konštruovaný tak, aby vydržal beh času.
MULTIFUNKČNÝ ROZMER
Či už plánujete intímnu večeru pre dvoch alebo bujarú rodinnú oslavu, rozkladacia funkcia tohto stola pomocou jednoduchého mechanizmu vám umožní prispôsobiť sa akejkoľvek situácii v priebehu okamihu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 120 - 160 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 80 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
60 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenské kreslo K458
Jedálenské kreslo K458
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K454
Jedálenské kreslo K454
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K455
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €














