- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl PROITOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl PROITOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento neobyčajný rozkladací jedálenský stôl PROITOS v industriálnom štýle si ihneď zamilujete. Má veľkorysú jedálenskú tabuľu s dĺžkou 180 cm, ktorá môže byť rozložená v 3 fázach až na 260 cm.
Stolová doska je vyrobená zo stolnej keramiky a bezpečnostného tvrdeného skla v troch farebných dekóroch. Keramická doska je posadená na bytových kovových nohách, ktoré zaisťujú maximálnu stabilitu pri stolovaní.
Materiály, z ktorých bol stôl vyrobený sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.
Farba:
biely mramor
sivá
sivohnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
keramika / sklo / kov
Rozmery:
šírka: 180 - 220 - 260 (2x +40) cm
hĺbka: 100 cm
výška: 76 cm
hrúbka dosky: 1,3 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm, 220 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenská stolička 2 ks TRITON Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks TRITON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
163.30 €




















