- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl TIAGO
Rozkladací jedálenský stôl TIAGO
Telefonická objednávka
FLEXIBILNÉ RIEŠENIE PRE VÁŠ DOMOV
Praktický rozkladací jedálenský stôl je ideálnym riešením do každej jedálne či kuchyne, kde je potrebný variabilný priestor. Vďaka možnosti rozloženia ľahko prispôsobíte dĺžku stola podľa počtu hostí alebo aktuálnych potrieb.
KVALITNÉ SPRACOVANIE A ODOLNÉ MATERIÁLY
Stolová doska aj nohy sú vyrobené z laminovanej MDF, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a jednoduchou údržbou. Hrany sú opatrené ABS hranami pre ešte väčšiu životnosť a ochranu proti poškodeniu.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Stôl je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch. Vďaka tomu stôl ľahko zladíte s ďalším nábytkom a vytvoríte príjemnú atmosféru v jedálni, kuchyni aj obývačke.
- dub lancelot / biela
- dub craft / čierna
- dub hikora / kašmír
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF laminovaná / ABS hrany / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 140 - 220 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
57 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 140 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 59,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 140 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 59,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 2 ks látka / kov Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks látka / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
195.40 €
Čierna
Nie je skladom
234.70 €
Krémová
Nie je skladom
234.70 €
Modrá
Nie je skladom
206.20 €
Vínová
Nie je skladom
199.80 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
198.80 €
Světle zelená
Nie je skladom
198.80 €
Tmavosivá
Nie je skladom
206.20 €
Žltá
Nie je skladom
215.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
206.20 €
Jedálenská stolička VELO
Jedálenská stolička VELO
Biela
Skladom
Čierna
Skladom















