- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl VINCENZO
Rozkladací jedálenský stôl VINCENZO
Telefonická objednávka
Dizajnový jedlený stôl VINCENZO sa stane stredobodom každej štýlovej domácnosti. Vďaka svojmu pútavému prevedeniu je vhodný aj do spoločenských a reprezentačných priestorov.
Stôl je vyrobený v kombinácii dyhovanej a lakovanej MDF s chrómovými prvkami v zlatej farbe, ktoré stolu dodávajú nádych luxusu a elegancie. Rozkladacia stolová doska je v nestarnúcom mramorovom dekore. Rozkladací mechanizmus umožňuje k stolu počas chvíľky usadiť až 8 osôb. Stojí na čiernej skosenej podnoži so zlatými prvkami, ktorá je zakončená podstavcom v dekore čierneho mramoru.
Doprajte si luxusné a štýlové stolovanie s rozkladacím stolom VINCENZO.
Farba:
biely mramor / čierna / zlatá / čierny mramor
Materiál:
dyhovaná MDF / lakovaná MDF / chróm
Rozmery:
šírka: 160 - 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 77 cm
Hmotnosť:
74 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 74 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 74 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks zamat Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks zamat Dekorhome
Modrá
Odoslanie do 14 dní
383.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
383.20 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
383.20 €
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
24.30 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
23.90 €



















