- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Rozkladací konferenčný stôl BARETTI
Rozkladací konferenčný stôl BARETTI
Telefonická objednávka
Premyslený a zároveň dizajnový stôl BARETTI vás oslní svojimi možnosťami. Stôl je vhodný do menších priestorov, kde nie je miesto na samostatný jedálenský kút. Jednoduchým mechanizmom urobíte z konfrenčného stolíka priestranný jedálenský stôl až pre 6 osôb.
Stôl je vyrobený z laminovanej MDF v prevedení: dub artisan s trendy čiernymi prvkami.
Farba:
dub artisan / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 130 - 170 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 65 - 82 cm
Hmotnosť:
56 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 130 cm, 170 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 130 cm, 170 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Sedacia súprava 3 ks látka / drevo Dekorhome
Sedacia súprava 3 ks látka / drevo Dekorhome
Modrá
Nie je skladom
647.60 €
Tmavosivá
Nie je skladom
655.80 €
Žltá
Nie je skladom
732.40 €




