- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie
- Rozkladacia pohovka ALIDA
Rozkladacia pohovka ALIDA
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA POHOVKA ALIDA
Moderná, praktická, elegantná, jednoducho dokonalá! Sledujte obľúbený film, čítajte knihu alebo len tak relaxujte s rodinou a priateľmi, pohovka ALIDA bola navrhnutá tak, aby sediacim zabezpečila maximálny komfort. 
FLEXIBILITA POUŽITIA
Čalúnená je príjemnou Velvet látkou, a k tomu elegantne stojí na pevných drevených nožičkách. Spomínali sme, že je praktická. Pohovku Alidu jednoduchým úkonom rozložíte a získate tak miesto na spanie či už pre vás alebo pre vašich priateľov. S touto kráskou rozhodne nešliapnete vedľa.
- vínová
- smaragdová
- sivohnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / molitan / drevo
Rozmery:
šírka: 178 cm
hlúka: 68 cm
výška: 66 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 34 cm
plocha na spanie: 178x84x34 cm
Hmotnosť:
23,5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 178 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stolová lampa MEBIS Dekorhome
Stolová lampa MEBIS Dekorhome
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
111.60 €























