- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka DAISY
Rozkladacia pohovka DAISY
Telefonická objednávka
Rozkladacia pohovka DAISY s úložným priestorom je skutočným príkladom luxusu pre váš interiér. Je čalúnená poťahovou látkou Kronos v štyroch farebných variantoch. Drevené nohy v dekore orech zaisťujú stabilitu a pridávajú pohovke šarm.
Jednou z výnimočných funkcií je možnosť rozloženia, vďaka ktorej sa ľahko premení na pohodlné lôžko s rozmermi 126x190 cm. Pohovka disponuje úložným priestorom, ktorý umožní uskladniť všetky veci a mať ich po ruke.
Farba:
tmavo zelená (Kronos 19) / orech
tmavo modrá (Kronos 9) / orech
béžová (Kronos 35) / orech
ružová (Kronos 29) / orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / pružina / MDF
Rozmery:
šírka: 215 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 104 cm
výška sedu: 47 cm
šírka sedu: 190 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška nožičiek: 14 cm
plocha na spanie (ŠxD): 126x190 cm
Nosnosť / miesto:
100 kg
Hmotnosť:
68 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 68 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg, 300 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x vankúš |
| ŠÍRKA SEDU | 190 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 14 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 68 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg, 300 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x vankúš |
| ŠÍRKA SEDU | 190 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 14 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kreslo ušiak RUFINO 3 NEW
Kreslo ušiak RUFINO 3 NEW
Zelená
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Petrolejová
Nie je skladom
274.20 €
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
274.20 €
Koberec AMEN Dekorhome
Taburet RUFINO 3 NEW
Taburet RUFINO 3 NEW
Zelená
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
73.40 €
RTV stolík RANDOM RTV-K
RTV stolík RANDOM RTV-K
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Taburet RON
Taburet RON
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Zelená
Nie je skladom
114.60 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Modrá
Nie je skladom
114.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
114.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
114.60 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
114.60 €
Světle růžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €




























