- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka ABES
Rozkladacia pohovka ABES
Telefonická objednávka
Pohovka ABES sa stane vašou súkromnou oázou relaxácie po namáhavom dni. Je navrhnutá tak, aby vám poskytla pohodlie a pokoj. Táto pohovka je vyrobená z nádhernej zamatovej Velvet látky, ktorá je k dispozícii v troch farebných variantoch. Táto látka rozžiari celú miestnosť av spojení s bukovými nohami určite pritiahne pozornosť. Zamatový materiál je v súčasnej dobe veľmi populárny, pôsobí luxusne a zároveň dodáva miestnosti pocit útulnosti.
Pohovka ABES je rozkladacia, čo znamená, že ju ľahko premeníte na príležitostné lôžko s plochou 107 x 163 cm.
Farba:
staroružová buk
smaragdová / buk
svetlosivá / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
drevo / látka
Rozmery:
šírka: 213 cm
hĺbka: 81 cm
výška: 77 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 40 cm
výška nožičiek: 18 cm
plocha na spanie: 107 x 163 cm
Hmotnosť:
51 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 213 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 51 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 18 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 213 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 51 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 18 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kreslo IHARA
Kreslo IHARA
Fialová
Odoslanie do 10 dní
207.70 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Mentolová
Nie je skladom
138.20 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
136.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Rezavá
Nie je skladom
127.80 €





























