- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka ASB-4720
Rozkladacia pohovka ASB-4720
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA POHOVKA ASB-4720
Pohovka ASB-4720 je vyrobená s dôrazom na eleganciu a praktickosť a predstavuje stelesnenie podstaty škandinávskeho dizajnu. Jej čalúnenie v dvoch odtieňoch neutrálnej šedej farby ušité z jemnej látky ponúka hmatový pôžitok, ktorý nabáda k dotyku, zatiaľ čo nohy z masívneho dreva v prírodnom prevedení navodzujú atmosféru tepla domova. Tento kúsok nielenže doplní každý interiér svojim nenápadným pôvabom, ale je tiež dôkazom nadčasového štýlu a kvality.
POHODLIE A VZHĽAD
Dômyselný dizajn pohovky ASB-4720 spája funkčnosť s pohodlím. Bez námahy sa premení na lôžko, čo z nej robí ideálnu voľbu pre priestory, ktoré vyžadujú flexibilitu bez kompromisov v oblasti estetiky. Stredové operadlo sa naklápa tak, aby vyhovovalo vašim potrebám pre úplné pohodlie. Táto pohovka poslúži ako útulné útočisko na relaxáciu aj ako lôžko pre hostí.
VÝBER FARIEB
Vyberte si z dvoch farebných variantov čalúnenie svetlosivej alebo klasickej sivej a dodajte svojmu interiéru šmrnc. Kombinácia s robustnými masívnými nohami dodáva pohovke sofistikovaný a luxusný dizajn.
- svetlosivá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 185 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 92 cm
šírka sedu: 185 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
260 kg
Hmotnosť:
49 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 49 kg |
| NOSNOSŤ | 260 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 185 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















