- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka ASB-C3030
Rozkladacia pohovka ASB-C3030
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA POHOVKA ASB-C3030
Pohovka ASB-C3030 je vyrobená s dôrazom na eleganciu a praktickosť a predstavuje stelesnenie podstaty škandinávskeho dizajnu. Čalúnenie látkou s jemnou rebrovanou štruktúrou dodáva pohovke mäkký a zároveň odolný povrchu, zatiaľ čo nohy z masívneho dreva v prírodnom prevedení navodzujú atmosféru tepla domova. Tento kúsok nielenže doplní každý interiér svojim nenápadným pôvabom, ale je tiež dôkazom nadčasového štýlu a kvality.
POHODLIE A VZHĽAD
Nosná konštrukcia je vyrobená z masívneho kaučukového dreva, ktoré zaisťuje stabilitu a dlhú životnosť. Funkcia click-clack umožňuje ľahké a tiché sklopenie operadla do vodorovnej polohy, čím vznikne pohodlná plocha na odpočinok alebo prespanie. Pohovka je navrhnutá tak, aby kombinovala komfort so štýlovým dizajnom a praktickým využitím v menších aj väčších priestoroch.
VÝBER FARIEB
Vyberte si z dvoch farebných variantov čalúnenie krémovej alebo klasickej sivej a dodajte svojmu interiéru šmrnc. Kombinácia s robustnými masívnymi nohami dodáva pohovke útulný vzhľad.
- krémová
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo / PU pena
Rozmery:
šírka: 186 cm
hĺbka: 106 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 186 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnosť:
300 kg
Hmotnosť:
36 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 186 cm |
| HĹBKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 186 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















