- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie
- Rozkladacia pohovka BONYK
Rozkladacia pohovka BONYK
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA POHOVKA BONYK
Objavte dokonalú harmóniu štýlu a pohodlia s modernou pohovkou BONYK, ktorá spája praktické riešenia s elegantným dizajnom. Doprajte si pohodlné sedenie, relax aj praktické riešenia v jednom, pohovka BONYK bude štýlovým a funkčným doplnkom vášho domova.
FLEXIBILITA POUŽITIA
Je celočalúnená v látke Paros a Kronos a vďaka bonelovej výplni ponúka komfortné sedenie. Rozkladacia funkcia umožňuje rýchlu premenu na lôžko s plochou, ideálne na príležitostné spanie. Navyše, praktický úložný priestor ponúka dostatok miesta na posteľnú bielizeň či iné doplnky. O pohodlie sa postarajú opierky na ruky a dva veľké opierkové vankúše spolu s dekoratívnym vankúšikom.
- žltá / buk
- sivá / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo / pružina
Rozmery:
šírka: 219 cm
hlúka: 91 cm
výška: 70 / 85 cm
šírka sedu: 195 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 39 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
101 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 219 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 101 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 219 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 101 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stolová lampa MEBIS Dekorhome
Stolová lampa MEBIS Dekorhome
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
111.60 €











